Ansatte i kulturskolen

Kulturskolen har 23 ansatte med lang erfaring både som utøvere og pedagoger.

Lærerkollegiet ved kulturskolen har ofte spisskompetanse i sin disiplin og vi har lærere med solid utdannelse, ofte på master-/hovedfagsnivå, pedagogisk kompetanse samt lang erfaring. I tillegg er de aktive som musikere, kunstnere og scenekunstnere.

Les mer om hver enkelt ansatt ved å klikke på les mer.

Knut André Bjerke
Rektor

Tlf: 61 39 22 71 / 917 32 906
E-post: knut.andre.bjerke@gran.kommune.no 

Les mer om Knut André

 

Inger Greftegreff FrydenlundInger Greftegreff Frydenlund
Inspektør og fløytepedagog (permisjon i fløytelærerstillingen)

Tlf: 61 39 22 70 / 920 39 623
E-post: inger.frydenlund@gran.kommune.no  

Les mer om Inger

 

Audhild Haugestøl StrømnesAudhild Haugestøl Strømnes
Dramapedagog og lærer for barnekoret Småtrall, musikk i livets begynnelse og kulturskoletimen.
Produsent i kulturskolen. 
Telefon: 61 39 22 73 / 922 21 694
E-post: audhild.haugestol.stromnes@gran.kommune.no
Les mer om Audhild

 

Marta TuffMarta Tuff
Kontakt for Den kulturelle skolesekken og Den kulturelle spaserstokken.

Telefon: 61 39 22 76 / 917 81 680
E-post: marta.tuff@gran.kommune.no
Les mer om Marta

 

Irina AmundsenIrina Amundsen
Pianopedagog

Tlf: 990 28 833
E-post: irina.amundsen@gran.kommune.no


Les mer om Irina

 

Rolf Magne BergetRolf Magne Berget
Grovmessingpedagog

Tlf: 990 46 699
E-post: rolf.magne.berget@gran.kommune.no


Les mer om Rolf Magne

 

Roar BjerkehagenRoar Bjerkehagen
Dirigent og messingpedagog

Tlf: 907 76 506
E-post: roar.bjerkehagen@gran.kommune.no


Les mer om Roar

 

Adam Douglas EnevoldsenAdam Douglas Enevoldsen
Band- og sangpedagog

Tlf: 909 31 903
E-post: adam.douglas.enevoldsen@gran.kommune.no


Les mer om Adam

 

Ingrid Marie HaverstadIngrid Marie Haverstad
Fiolinpedagog og dirigent

Tlf: 926 21 979
E-post: ingrid.marie.haverstad@gran.kommune.no


Les mer om Ingrid Marie

 

Ljubomir IvanovLjubomir Ivanov
Gitar- og basspedagog

Tlf: 900 99 789
E-post: ljubomir.ivanov@gran.kommune.no


Les mer om Ljubomir

 

Inge Erika Marcella LauwersInge Erika Marcella Lauwers
Kunstfagpedagog

Tlf: 991 07 781
E-post: inge.lauwers@gran.kommune.no


Les mer om Inge

 

Tormod Melaas-HolmTormod Melaas-Holm
Saxofon- og klarinettpedagog

Tlf: 906 66 102
E-post: tormod.melaas.holm@gran.kommune.no


Les mer om Tormod

 

Thomas PetersenThomas Petersen
Messingpedagog

Tlf: 918 53 704
E-post: thomas.petersen@gran.kommune.no


Les mer om Thomas

 

Rosamund BrownRosamund Brown
Cellopedagog og dirigent

Telefon: 952 57 225
E-post: rosamund.brown@gran.kommune.no


Les mer om Rosamund

 

Endre GulbrandsenEndre Gulbrandsen
Slagverkspedagog og dirigent

Telefon: 909 93 365
E-post: endre.gulbrandsen@gran.kommune.no


Les mer om Endre

 

Jonas RaabeJonas Raabe
Lærer i musikk- og sceneteknologi

Telefon: 993 01 031
E-post: jonas.raabe@gran.kommune.no


Les mer om Jonas

 

Rolf PasRolf Pas
Dirigent og messingpedagog

Telefon: 958 10 016
E-post: rolf.pas@gran.kommune.no


Les mer om Rolf

 

Inger JorstadInger Jorstad
Pianopedagog og akkompagnatør

Telefon: 904 09 750
E-post: inger.jorstad@gran.kommune.no


Les mer om Inger



Eilev Øverbø

Trekkspillpedagog

Tlf: 418 45 074
E-post: eilev.overbo@gran.kommune.no

Les mer om Eilev

 

Rudolf Terland Bjørnerem
Gitarpedagog (Kulturskoletimen)

Telefon: 926 61 464
E-post: rudolf.terland.bjornerem@gran.kommune.no

Les mer om Rudolf

Publisert
27.07.2011
Sist endret
02.06.2017
Publisert av
Gran kommune

Kontaktinformasjon

Postadresse:
Hadeland kulturskole
Rådhusvegen 39
2770 Jaren
kulturskolen@gran.kommune.no

Besøksadresse:
Granvang
Hovsvegen 2
2750 Gran

Kommunetorget
Tlf. 61 33 84 00
Hadeland kulturskole
Tlf.  61 39 22 70/71

Rektor
Knut André Bjerke
Tlf 613 92271 / 917 32 906
knut.andre.bjerke@gran.
kommune.no
 

Inspektør
Inger Greftegreff Frydenlund
Tlf 61 39 22 70
inger.frydenlund@gran.
kommune.no
 

Den kulturelle skolesekken/spaserstokken
Marta Tuff
Tlf  61 39 22 76 
marta.tuff@gran.kommune.no